Tylko tu nauczysz się przewijać i kąpać noworodka w praktyce!

Aparat TENS do łagodzenia bólu porodowego w cenie kursu!

Zajęcia są prowadzone przez Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego.

Płyta z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej w ramach kursu indywidulnego!

W programie zajęć w szkole rodzenia między innymi:

 • wyprawka (co kupować, by nie zbankrutować);
 • mechanizm porodu, dostępne techniki łagodzenia bólu porodowego, nauka aktywnego parcia oraz prawidłowego oddychania, przedstawienie roli partnera przy porodzie;
 • cięcie cesarskie (wskazania, przebieg,)
 • higiena i pielęgnacja noworodka (podczas zajęć na każdą parę przypada model noworodka o wadzę 2,5kg
  oraz wzroście 56 cm. Zajęcia wykonywane są przy stanowiskach z przewijakiem i wanienką
  );
 • pobyt w szpitalu z perspektywy matki i dziecka;
 • emocje po porodzie (depresja poporodowa, baby blues);
 • karmienie piersią lub mlekiem modyfikowanym (w zajęciach uczestniczy specjalistyczny model dziecka przystosowanego do nauki karmienia piersią);
 • dziecko po wyjściu do domu (skoki rozwojowe, szczepienia, kolki, przeziębienia);
 • zagrożenia życia dziecka wraz z elementami kursu pierwszej pomocy (każdy z uczestników będzie mógł przećwiczyć nowo nabyte umiejętności na certyfikowanym fantomie, którego klatka piersiowa reaguje tak samo jak u dziecka) 

W ramach zajęć w szkole rodzenia wspólnie jedziemy ogladać salę porodową w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku.

Zobacz więcej

Cennik szkoły rodzenia Zaufaj Położnej w Trójmieście

 • Kurs grupowy 500 zł (w cenie jest wypróbowanie aparatu TENS do porodu).
  Kurs dla przyszłych rodziców obejmuje 7 spotkań (łącznie 14 godzin zajęć).
 • Kurs indywidualny (5 spotkań po 2 godziny) Koszt: 680 zł
Zobacz więcej

START: 11.10.2017 Środa godzina 17.45-19.45 (Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę przez przez 7 tygodni).

START: 24.10.2017 Wtorek godzina 17.45-19.45 (Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy wtorek przez przez 7 tygodni).

START: 13.11.2017 Poniedziałek godzina 17.45-19.45 (Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek przez 7 tygodni).

START: 09.01.2018 Wtorek godzina 17.45-19.45 (Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy wtorek przez przez 7 tygodni).

 

NAJBLIŻSZE KURSY W SZKOLE RODZENIA W GDAŃSKU:

START: 23.10.2017 Poniedziałek godzina 19.00-21.00 (Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek przez 6 tygodni + 1 w kawiarni Ciuciubabka)

 

 

Zobacz więcej

Nowoczesna szkoła rodzenia w Trójmieście! 

Ciąża to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety, która zasługuje na kompleksowe wsparcie i opiekę. Jedną z ważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć w tym czasie jest odpowiednia szkoła rodzenia Gdańsk i Gdynia to idealne miejsca na regularne zajęcia. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Stawiam przede wszystkim na praktyczne ćwiczenia, dlatego po zakończonym kursie uczestnicy wiedzą, jak przewijać oraz kąpać noworodka, a także jak oddychać i przeć w trakcie rozwiązania.
 
Jestem doświadczoną położną oraz Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Uwielbiam pracować z przyszłymi rodzicami i towarzyszyć im w przygotowaniach do porodu. Chętnie odpowiadam na każde pytania. Nie boję się trudnych wyzwań i chcę przekazać uczestnikom jak najwięcej przydatnych informacji. Na moim kursie dowiesz się m.in.: czy warto decydować się na cesarskie cięcie na życzenie, jak wygląda znieczulenie zewnątrzoponowe, w jaki sposób dochodzi do nagłej śmierci łóżeczkowej.

Czym wyróżnia się moja szkoła rodzenia?
Prowadzone przeze mnie zajęcia to przede wszystkim praktyka. Ćwiczenia odbywają się w nowoczesnych salach wyposażonych w worki sako. Jako jedyna szkoła rodzenia w Polsce uczę, jak kąpać dziecko w Tommy Tub – specjalnym wiaderku przystosowanym do higieny maleństwa w pierwszych tygodniach życia. Umożliwia ono noworodkowi przyjęcie pozycji embrionalnej, dzięki czemu czuje się jak w łonie matki. W cenie kursu udostępniam aparat TENS pozwalający na podskórną stymulację nerwów i łagodzący bóle porodowe. Uczestnicy otrzymują również płytę DVD Anny Lewandowskiej ze specjalnie opracowanymi ćwiczeniami dla kobiet w ciąży. Jeśli zamieszkujesz Trójmiasto, odwiedź jedną z moich placówek.

Decydując się na kurs w mojej szkole rodzenia, możesz liczyć na:

 • Kompleksową opiekę – współpracuję z dietetykiem, psychologiem, a także fizjoterapeutą.
 • Ciekawie prowadzone zajęcia, na które możesz zabrać swojego partnera. Nauczy się on m.in. jak kąpać dziecko.
 • Komfortowe warunki – zajęcia prowadzone są w grupach liczących nie więcej niż 6 par.
 • Prywatny parking i łatwy dojazd. To idealna szkoła rodzenia Gdynia i Gdańsk wyróżniają się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną.
 • Indywidualne zajęcia dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach grupowych albo chcą nadrobić zaległości związane z nieobecnością. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie. Przyjeżdżam do Ciebie z niezbędnym sprzętem do nauki.
 • Stały kontakt telefoniczny lub mailowy. Na bieżąco odpowiadam na wszelkie pytania dotyczące ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zaufaj Położnej :)

 

O mnie

Witam w nowoczesnej szkole rodzenia Zaufaj Położnej w Gdyni!

Witam w mojej szkole rodzenia!

Nazywam się Anna Bulczak i jestem położną z Gdyni, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym oraz mamą Wojtka. Kocham mój zawód, dlatego z ogromną przyjemnością pracuję z przyszłymi, a także młodymi rodzicami towarzysząc im w okresie ciąży i opiece nad noworodkiem. Owocem mojej pasji jest szkoła rodzenia Gdynia Zaufaj Położnej :) Wkładam w nią wiele serca i zaangażowania. Chciałabym, aby to wyjątkowe miejsce przyczyniło się do sukcesywnego zmniejszania lęku ciężarnych przed porodem. Jako matka wiem jak wiele pytań, a także zmartwień i stresów czeka młodą mamę i młodego tatę. Rodzić ze znieczuleniem czy bez? Zabierać laktator ze sobą do szpitala? A może obawiasz się pierwszej kąpieli synka? Nie jesteś pewna czy dziecko przybiera na wadze prawidłowo? Zaufaj Położnej! Mój syn ma obecnie 1,5 roku i wiele z Twoich rozterek przechodziłam na własnej skórze ;) Wiem jak wiele daje mi moje doświadczenie i to wszystko chciałabym Ci przekazać na swoich zajęciach ;) Bez względu na to, w którym tygodniu ciąży jesteś, jaka jest Twoja obecna sytuacja zawsze możesz u mnie otrzymać pomoc :)  

 

 

Zobacz więcej

Opinie

Zdecydowanie polecamy! Skorzystaliśmy z usług Ani jako położnej, zanim jeszcze otworzyła szkołę "Zaufaj położnej". Niestety szkoła rodzenia, do której wcześniej uczęszczaliśmy, nie nauczyła nas nawet podstawowych rzeczy z "obsługi" noworodka (wbrew pozorom bardzo, bardzo trudno o dobrą szkołę rodzenia). W efekcie tuż po wyjściu ze szpitala byliśmy przerażeni, raptem okazało się, że nawet kąpiel noworodka to zadanie naszpikowane niebezpieczeństwami :) (przypuszczam, że wszyscy rodzice pierwszego dziecka wiedzą, o czym mówię ;) ). Kilka godzin z Anią dało nam więcej merytorycznej wiedzy niż cały kurs. Domyślam się, że szkoła Ani będzie miała wysoki, praktyczny poziom nauczania. Polecamy ze względu na jej szefową :)

Renata (kobieta, 31-40 lat)

Z jednej strony mamy tu do czynienia z kompetencja i profesjonalizmem, z drugiej spotykamy sie z duza doza empatii i umiejetnoscia motywowania oraz wesola atmosfera. Wszystko razem daje swietny balans i jest dokladnie tym, czego przyszla /mloda mama potrzebuje. Istotne jest to, ze polozna idzie z duchem czasu, a jej rady sa bardzo przydatne i praktyczne. To szczegolnie wazne w okresie tuz przed, jak i zaraz po narodzinach bobasa, kiedy mlodej mamie bywa najtrudniej. Polecam z dużym przekonaniem!

Aleksandra (kobieta, 31-40 lat)

Bardzo polecam! Super podejście do młodej mamy, która obawia się o wszystko co nowe, przy tym można liczyć na dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo pomocne rady, bardzo doceniam zaangażowanie. Dzięki temu od razu widać, że ktoś robi coś z pasją.

Martyna (kobieta, 31-40 lat)

Właśnie zakończyliśmy serię spotkań z P.Anią w ramach szkoły rodzenia w domu. Bardzo fajnie, że jest taka możliwość, aby szkoła odbywała się prywatnie, z dowolnością dni i godzin, w zaciszu własnego domu.
Pani Ania jest profesjonalistką. Dysponuje ogromną ilością materiałów, a wszystkie najważniejsze sprawy do zapamiętania otrzymujemy w formie skróconych notatek. Doskonale zna się na swoim fachu i potrafi kompetentnie odpowiedzieć na każde pytanie. Wszystkie informacje przekazuje ciekawie i konkretnie, tak, że spotkania nie są nużące i błyskawicznie mijają. Oprócz tego jest bardzo serdeczna i pomocna, więc jak pojawiają się jakieś dodatkowe pytania czy niepokoje zawsze można się z nią skontaktować mailowo lub telefonicznie i szybko otrzymać odpowiedź. 
Bardzo polecamy Panią Anię i na pewno będziemy korzystać z jej wskazówek. 
Dziękujemy:)

Magdalena Pomiećko

Nazwa szkoły "zaufaj położnej" to nie przypadek. Prowadząca zajęcia pani Ania to dziewczyna, która wzbudza zaufanie od pierwszego kontaktu. Ważne przy tym jest to, że atmosfera, którą Pani Ania stwarza na zajęciach powoduje że człowiek się rozluźnia, mimo przecież nowej sytuacji i często krępujących tematów nie ma obaw przed zadawaniem pytań. Naprawde polecam tę szkołę lub kontakt osobisty z położną Anią. Ja mimo iż szkołe rodzenia zakonczylam skorzystam jeszcze z uslug i porad P. Ani.

Ewa Jaskólska

Napisze tak: bylam posrana ze strachu przed porodem, ewentualną cesarką. Niemowlaka nigdy na rękach nie trzymałam. Spodziewałam sie bliźniaków. Dzieki Położnej, która w żywiołowy sposób przekazywala max wiedzy strach uleciał (wiedzialam co mnie czeka, bez owijania w bawełne ale i bez straszenia) a jeśli chodzi o pielegnacje - nie mam absolutnie żadnego problemu. Dziś, tydzień po porodzie a jeszcze w szpitalu, sama samiutka wykąpałam obu moich chłopaków ku przerażeniu innych mam z sali ;) twinsy nawet nie drgneły - poszło tak sprawnie. Dziękuję Aniu za ogromne wsparcie i pomoc, za wiedzę i praktykę. Będę Cię polecać każdej rodzince spodziewajacej sie potomstwa. Pozdrawiamy!

Alicja Liddell

Szczerze polecam! P. Ania jest osobą, której można zaufać w 100%! Po spotkaniach w szkole rodzenia zdecydowanie wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana na przyjście na świat naszego pierwszego dziecka! Dodatkowo, można liczyć na pomoc również po narodzinach -a pytań jest dużo � P. Ania jest zawsze pomocna, profesjonalna i do tego sympatyczna i uśmiechnięta!

Maria Kilian

Jestem zachwycona sposobem przekazywania wiedzy przez Panią Annę. Wystarczyło kilka godzin wykładu w ramach spotkania dot. planu porodu i technik oddechowych a moje dotychczasowe, dość bojazliwe podejście do tematu rodzenia siłami natury zmieniło się w świadomą decyzję. Chciałabym serdecznie podziękować za spotkanie i polecam serdecznie wszystkim paniom spodzewajacym się dziecka.

Anna Popiel

Strona korzysta z plików Cookies.