Galeria

Zaufaj Położnej nowoczesna szkoła rodzenia w Gdyni i w Gdańsku

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z zaplecza szkoły rodzenia Zaufaj Położnej! U nas jest nowocześnie, praktycznie i komfortowo!

Szkoła rodzenia Zaufaj Położnej w centrum handlowym Riviera w Gdyni!

Szkoła rodzenia ZaZaufaj Położnej nowoczesna szkoła rodzenia w Gdyni i w Gdańskuufaj Położnej w Gdyni przeprowadziła wspaniałą akcję edukacyjną dla przyszłych rodziców w centrum handlowym Riviera w Gdyni!

ABC -karmienia piersią

Warsztaty ABC -karmienia piersią w Mama i Ja w Gdańsku już za nami. Dziękuję wszystkim uczestniczkom za tak liczne przybycie! O czym było? O prawidłowym przystawianiu do piersi, odpowiednich pozycjach do karmienia oraz o tym jak przygotować się na pobyt w szpitalu! Ile można mówić o tym samym? Sądząc po waszych wspaniałych opiniach -bez końca! :)

Kursy grupowe w szkole rodzenia Zaufaj Położnej -czerwiec

Szkoła rodzenia Zaufaj Położnej to coś więcej niż tylko wykłady ;) To niepowtarzalna atmosfera zagwarantowana przez wspaniałych ludzi biorących udział w zajęciach ;) Po kursie będziesz miała nowe koleżanki, z którymi spacery z wózkiem staną się obowiązkowym elementem dnia :) Serdecznie zaporaszam na zajęcia w Gdyni lub w Gdańsku! :)

Kursy grupowe w szkole rodzenia Zaufaj Położnej -lipiec

W szkole rodzenia Zaufaj Położnej, będziesz mogła sama opanować umiejętności takie jak podnoszenie czy przewijanie noworodka :) Szkoła rodzenia dysponuje sześcioma stanowiskami z przewijakiem i wanienką oraz modelami noworodków do ćwiczeń dla każdej pary.!

Zaufaj Położnej -nasze wyposażenie

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z babasami będącymi chlubą mojej szkoły rodzenia :)

Strona korzysta z plików Cookies.