Opinie

Jestem zachwycona sposobem przekazywania wiedzy przez Panią Annę. Wystarczyło kilka godzin wykładu w ramach spotkania dot. planu porodu i technik oddechowych a moje dotychczasowe, dość bojazliwe podejście do tematu rodzenia siłami natury zmieniło się w świadomą decyzję. Chciałabym serdecznie podziękować za spotkanie i polecam serdecznie wszystkim paniom spodzewajacym się dziecka.

Anna Popiel


Zdecydowanie polecamy! Skorzystaliśmy z usług Ani jako położnej, zanim jeszcze otworzyła szkołę "Zaufaj położnej". Niestety szkoła rodzenia, do której wcześniej uczęszczaliśmy, nie nauczyła nas nawet podstawowych rzeczy z "obsługi" noworodka (wbrew pozorom bardzo, bardzo trudno o dobrą szkołę rodzenia). W efekcie tuż po wyjściu ze szpitala byliśmy przerażeni, raptem okazało się, że nawet kąpiel noworodka to zadanie naszpikowane niebezpieczeństwami :) (przypuszczam, że wszyscy rodzice pierwszego dziecka wiedzą, o czym mówię ;) ). Kilka godzin z Anią dało nam więcej merytorycznej wiedzy niż cały kurs. Domyślam się, że szkoła Ani będzie miała wysoki, praktyczny poziom nauczania. Polecamy ze względu na jej szefową :)

Renata (kobieta, 31-40 lat)

Z jednej strony mamy tu do czynienia z kompetencja i profesjonalizmem, z drugiej spotykamy sie z duza doza empatii i umiejetnoscia motywowania oraz wesola atmosfera. Wszystko razem daje swietny balans i jest dokladnie tym, czego przyszla /mloda mama potrzebuje. Istotne jest to, ze polozna idzie z duchem czasu, a jej rady sa bardzo przydatne i praktyczne. To szczegolnie wazne w okresie tuz przed, jak i zaraz po narodzinach bobasa, kiedy mlodej mamie bywa najtrudniej. Polecam z dużym przekonaniem!

Aleksandra (kobieta, 31-40 lat)

Bardzo polecam! Super podejście do młodej mamy, która obawia się o wszystko co nowe, przy tym można liczyć na dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Bardzo pomocne rady, bardzo doceniam zaangażowanie. Dzięki temu od razu widać, że ktoś robi coś z pasją.

Martyna (kobieta, 31-40 lat)

Strona korzysta z plików Cookies.